Wolt ēdienu piegādes kurjeru darba aktivitāte Rīgas ielās ir vispārīgi pazīstama, kur cilvēki bieži var redzēt lielas, zilas somas uz pleciem, parasti ar uzrakstu “Wolt”. Šie indivīdi pelna naudu, piegādājot ēdienu no dažādiem restorāniem un citām ēdināšanas iestādēm.

Kļūstot par Wolt ēdienu piegādes kurjeru, jums būs iespēja pašiem plānot darba laiku un nopelnīt tik daudz, cik daudz strādāsit.

Jums būs jāpaņem ēdiens no restorāniem un jāpiegādā tas klientu mājās, birojos vai citās atrašanās vietās. Jūs varat izvēlēties strādāt vakaros, pusdienlaikā vai jebkurā citā laikā, kad jums ir ērti.

Kā kļūt par Wolt kurjeru?

Lai kļūtu par Wolt kurjeru, jums jāaizpilda pieteikuma anketa Wolt oficiālajā tīmekļa vietnē.

Anketā jums būs jānorāda:

– Personīgā informācija;
– Transportlīdzeklis, ar kuru veiksiet piegādes (velosipēds, skūteris vai automašīna);
– Telefona operētājsistēma;
– Valodas, kuras protat;
– Plānotais darba laiks;
– Vai esat gatavs strādāt nedēļas laikā;
– Kad aizpildīsiet pieteikuma anketu, ar jums sazināsies Wolt pārstāvis, lai veiktu turpmākos nepieciešamos procesus, lai sāktu strādāt kā Wolt kurjers.

Cik Wolt kurjeri pelna?

Būsim reāli – šis noteikti nav vislabāk apmaksātais darbs. Ar Wolt strādājot cītīgi, ir iespējams nopelnīt apmēram 4-5 eiro stundā. Ja šo summu reizinām ar parastajām 8 stundu darba dienām, jūs varat nopelnīt apmēram 32-40 eiro dienā. Mēnesī tas varētu būt apmēram 650-800 eiro, ja strādājat parastās 160 stundas. Protams, jūs varat strādāt arī brīvdienās un ilgāk par 8 stundām dienā, lai palielinātu savus ienākumus.

Reālas atsauksmes par Wolt kurjera darbu

Apskatīsim dažas reālu cilvēku atsauksmes par Wolt kurjera darbu internetā. Šīs ir atsauksmes no Reddit lietotājiem, kas ir strādājuši par Wolt kurjeriem.

Reddit lietotāja MonkeBigBoi atsauksme:

Nebiju wolt, bet biju bolt Ir labas dienas kad var nopelnīt vairāk nekā 10€ stundā, bet tad ir dienas kad stāvēsi 4h ārā un gaidīsi pasūtījumus and still nothing. Iespējams woltā ir labāk, jo tur ir mazāk kurjeru pats gribēju pieteikties par velo kurjeru, bet tad nepieņēma, jo bija pietiekami cilvēku meaning vairāk pasūtījumu tiem kas strādā. Ja ir vēlēšanās visas iespējas nopelnīt normāli.

Reddit lietotāja Yoscree atsauksme:

Pēdējo reizi strādāju pagājušogad martā. Vidēji 8-10eur/h pirms nodokļiem/degvielas utt. Uz rokas 5-6eur/h ar mašīnu, bet ja ar velo tad vairāk. Ir labākas un ir sliktākas dienas, bet ja strādā 10h no vietas (10:00-20:00) tad dienas beigās ap 100-80eur vajadzētu būt.

Strādājot ar velo/skūteri maksimālā piegādes distance būs 2-2.5km, bet ar mašīnu/mopēdu līdz 5km. Sākot no noteiktas distances (laikam 750m vai 1km) sāk maksāt kaut kādus centus par nobrauktajiem 500m ja pareizi atceros.

Ja strādā centrā tad bieži gadīsies īsās piegādes, bet ja iestājas klusuma brīdis un piegādes nedod tad citreiz ar mašīnu iedos uzreiz garāku piegādi nekā velo kurjeram, kurš tagad sēž un gaida kamēr tajā 2,5km rādiusā, kāds pasūtīs.

Tie pāris centi, ko par distanci piemet īsti neatsitīs degvielas izdevumus, jo pa lielam kamēr vedīsi to garo piegādi, velo kurjers būs izvedis 2 īsās un nopelnīsiet abi vienādi.

Esmu piegādājis ar Velo ,E-skūteri, mašīnu tik ar mopēdu vēl nav sanācis tāpēc nezinu, varbūt mopēds ir visefektīvākais un ekonomiskākais veids kā nopelnīt.

Lai salīdzinātu nedaudz, manas labākās dienas:

Mašīna: 13h 150eur 169km 32 piegādes

Skūteris (noīrēju Ride): 11h 157eur 98km 46 piegādes