MOBROG ir viena no interneta aptauju vietnēm, kas sevi prezentē kā kompāniju, kas vāc aptaujas datus no cilvēkiem un atlīdzībā piedāvā samaksu par internetā aizpildītām aptaujām. Līdzīgu tipa mājas lapas ir pieejamas arī citās vietās, tādēļ rodas jautājums, vai šajā konkrētajā vietnē patiešām ir iespējams nopelnīt vai tā tikai sniedz vērienīgus solījumus.

Vienīgais veids, kā pārliecināties, vai ir vērts ieguldīt laiku un enerģiju šajā platformā, ir uzzināt vairāk par to, kas ir MOBROG, kādas iespējas tā piedāvā un kāpēc cilvēki to izmanto. Šajā rakstā tiks izskaidrots, kas īsti ir MOBROG un kā tā darbojas.

Par MOBROG aptauju vietni

MOBROG ir populāra vietne, kurā piedāvā aptaujas, līdzīgi kā OpinionWorld vai SurveySpot un Triaba. Tā tiek pārvaldīta no Vācijas tirgus izpētes uzņēmuma, kas pazīstams kā Splendid Research GMbH. Tā kā uzņēmums ir starptautisks, MOBROG ir pieejams cilvēkiem vairāk nekā 60 dažādās valstīs. Atšķirībā no dažām citām vietnēm, kur aptaujas pieejamība var būt ierobežota atkarībā no atrašanās vietas, MOBROG ir pieejams visiem.

Šī mājas lapa nenodrošina nekādas papildus iespējas, lai aptauju dalībnieki varētu nopelnīt vairāk naudas. Tomēr ir iespēja saņemt papildus ienākumus, piesaistot citu personu, kura reģistrējas šajā vietnē. Interesanti, ka MOBROG nav tikai mājas lapa – viņiem ir arī telefona aplikācija, kas ļauj pildīt aptaujas jebkurā vietā, pat ceļojot ar autobusu vai esot citur.

Kā pelnīt ar Mobrog – kā tas strādā?

Pēc tam, kad jūs esat iepazinušies ar MOBROG, mēs tagad uzzināsim vairāk par reģistrēšanos šajā vietnē un tās darbību.

Reģistrēšanās

Lai izveidotu kontu, vispirms jums būs jāreģistrējas. Tas prasīs ievadīt informāciju par sevi, piemēram, jūsu vārdu un e-pasta adresi. Pēc tam, kad esat apstiprinājis savu e-pasta adresi, varēsiet aizpildīt vairāk informācijas par sevi.

Pamatinformācijas aizpildīšana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu, ka jums tiks piedāvātas aptaujas, kas vislabāk atbilst jūsu interesēm. Jo vairāk informācijas jūs sniegsiet, jo lielākas būs iespējas, ka varēsiet pilnībā aizpildīt piedāvātās aptaujas.

Aptaujās ir dažādas tēmas, piemēram:
– Hobiji
– Ēdiens
– Elektronika
– Nodarbošanās
– Izglītība

Protams, šīs nav vienīgās tēmas, par kurām ir aptaujas, bet tās ir tēmas, kuras tiek detalizēti pētītas, jo daudzi pētījumi tieši koncentrējas uz šīm jomām.

Aptauju veikšana

Kad jums tiks nosūtīts aicinājums piedalīties aptaujā vai kad atradīsiet kādu, kas jūs interesē, parasti būs jāatbild uz vairākiem sākotnējiem jautājumiem. Atbildēt uz šiem jautājumiem nav jāmaksā; tie ir nepieciešami, lai pārliecinātos, ka esat piemērota persona aptaujai. Šie sākotnējie jautājumi parasti aizņem no piecām līdz desmit minūtēm.

Parasti aptaujas maksā no 0,50 līdz 3 dolāriem. Konkrētais maksājuma apmērs ir atkarīgs no aptaujas ilguma, un uzņēmums ir godīgs attiecībā uz maksājumu.

Samaksa uz Paypal

Lai saņemtu naudu par aptaujām, jums jābūt PayPal kontam, kas ir saistīts ar tādu pašu e-pasta adresi, kādu izmantojāt, reģistrējoties šajā vietnē. Ja vēl neesat izveidojis PayPal kontu šādai e-pasta adresei, jūs varat pievienot šo e-pasta adresi esošajam PayPal kontam vai izveidot jaunu PayPal kontu. Šī ir vienīgā pieejamā naudas saņemšanas metode. Minimālā summa, ko varat izņemt, ir 4 dolāri.

Mobrog aptauju plusi

1. Valstu daudzveidība: Viena no lielākajām priekšrocībām, ko MOBROG piedāvā salīdzinājumā ar citām populārām aptaujas vietnēm, ir iespēja pievienoties, pat ja neesat no ASV vai citas lielās, uz patērētājiem orientētās valsts. Piedalīties var vairāk nekā 60 valstīs.

2. Uzticamība: Dažas aptauju vietnes apgalvo, ka viņu aptaujas vienmēr izmaksās 5 dolārus vai pat vairāk, bet, kad jūs atrodaties tajās vietnēs, šādas aptaujas neeksistē. Tomēr tas neattiecas uz MOBROG. Viņi ir ļoti godīgi un izpilda savas solījumus. Tas ir svarīgi visiem, kuri plāno paļauties uz šiem papildu ienākumiem.

3. Zemas naudas izmaksas prasības: Kamēr dažās aptauju vietnēs nepieciešami vismaz 10 dolāri, lai varētu izņemt naudu, izmantojot PayPal, MOBROG to dara jau pie 4 dolāriem. Pat ja izlemjat pārtraukt šīs vietnes lietošanu pēc dažām aptaujām, jūs joprojām varat viegli saņemt atlīdzību par jūsu pūlēm.

4. Nav uzmanību novērsošas reklāmas: Kas padara MOBROG atšķirīgu no citām aptauju vietnēm, ir tā, ka tur nav citu apmaksātu piedāvājumu un reklāmu, kas varētu traucēt pozitīvai aptauju piedalīšanās pieredzei. Viņi piedāvā aptaujas un to beigas. Šāda vienkārša un tīra pieeja ir patīkama, jo dažas aptauju vietnes mēģina jūs iesaistīt vēl citās nevajadzīgās darbībās, lai palielinātu savu ienākumu.

Mobrog aptauju mīnusi

1. Ierobežotas aptaujas iespējas: Lai gan iespēja pievienoties no dažām dažādām valstīm ir lieliska, ne visiem dalībniekiem būs pieejamas vienādas aptaujas iespējas. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas valsts, jums varētu būt pieejamas tikai viena vai divas aptaujas nedēļā. Tas varētu būt apmierinoši, ja aptaujas ir tikai kā papildu ienākumu avots, bet, ja vēlaties nopelnīt vairāk, šī vietne varētu būt ierobežojoša. Turklāt, salīdzinot ar populārākām aptauju vietnēm, MOBROG piedāvā mazāk aptauju izvēles iespēju.

2. Zemas likmes: Apmaksas par aptaujām ir salīdzinoši zemas. Ir ļoti maz aptauju ar augstām atlīdzībām, un MOBROG neļauj sagaidīt, ka, pildot aptaujas, nopelnīsiet vairāk par 3 dolāriem stundā.