Pelniet ar totalizatoru bonusiem – 100% droši!

Noteikti, ātrākais veids, kā pelnīt naudu tiešsaistē, ir izmantot Totalizatoru bonusu piedāvājumus. Šī peļņas iespēja ir populāra jau vairākus gadus. Lai arī ziedu laiki varbūt ir pagājuši, Latvijā ir iespējams nopelnīt vairākus simtus eiro. Ja esat Īrijā vai Anglijā, jums ir vēl labāk, jo varat izmantot totalizatoru bonusus no daudziem pasaules sporta likmju kantoriem.

Pašlaik ir iespējams saņemt 203 eiro bez riska, izmantojot totalizatoru likmes!

Apskatiet Totalizatoru bonusus, kas pieejami Latvijā.

Kā tas darbojas? Totalizatoru kantori piedāvā dāsnus bonusus jaunajiem klientiem, lai piesaistītu to uzmanību. Ja veicat 100 eiro iemaksu totalizatorā, jums tiek piešķirti papildus 100 eiro kā bonuss, bet lai šo naudu saņemtu uz savu kontu, jums būs jāuzliek likmes par 500 eiro. Par laimi, šo naudas apgrozījumu ir iespējams paveikt bez riska, izmantojot Betfair sporta biržu.

Nauda, kuru jūs varat nopelnīt, dzīvojot Anglijā vai Īrijā, var būt līdzīga jūsu ikmēneša alga, bet Latvijā tas varētu būt 100-300 eiro mēnesī. Daži totalizatoru kantori pat piedāvā bonusus līdz 200 eiro apmērā!

Padariet savus iekrājumus par pelnošu resursu – ļaujiet citiem aizņemties naudu un saņemiet procentus

Vai zinājāt, ka Jums ir iespēja ieguldīt savu naudu savstarpējo aizdevumu platformās un gūt līdz pat 12% gada procentu atmaksu? Internetā ir vairāki uzņēmumi, kuri piedāvā šādus pakalpojumus, kā aizdot naudu cilvēkiem vai uzņēmumiem un saņemt procentu maksājumus. Šis ir lielisks veids, kā pelnīt pasīvos ienākumus! Viens no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem ir VIAINVEST.

Brīvo līdzekļu ieguldīšana savstarpējo aizdevumu platformās ir viens no drošākajiem investīciju veidiem, kas pašlaik ir pieejams. P2P platformās ieguldītās naudas summas parasti tiek apdrošinātas ar naudas izpirkšanas garantiju, kas nozīmē, ka Jūsu ieguldītie līdzekļi būs drošībā.

AttaPoll – pelni naudu aizpildot aptaujas internetā

AttaPoll ir mobilā aplikācija, kas samaksā par neregulāru tiešsaistes aptauju aizpildīšanu no jūsu viedierīces, un to var lejupielādēt gan iOS, gan Android ierīcēs.

Šī aplikācija nodrošina jūsu saikni ar dažādiem mārketinga pētījumu uzņēmumiem, lai jūs varētu dalīties savos viedokļos un saņemt samaksu, izmantojot PayPal vai kriptovalūtu.

Veicot šīs aptaujas, jūs palīdzat uzņēmumiem noteikt tirgus tendences un uzlabot savus produktus un pakalpojumus.

Lai gan AttaPoll ir pieejams visā pasaulē, jūsu atrašanās vieta var ietekmēt to, cik bieži jūs saņemsiet paziņojumus par aptaujām.

Nav jācer uz lielu ienākumu daudzumu, izmantojot AttaPoll vai citu maksas aptauju lietotni. Tomēr, ja vēlaties nopelnīt nedaudz papildus naudas brīvajā laikā vai darbā pārvietojoties, šī aplikācija var būt laba iespēja.

2019. gadā AttaPoll tika lejupielādēts vairāk nekā 50 000 reizes, un pašlaik šis skaitlis ir pārsniedzis 500 000 instalāciju!

AttaPoll saņēmis vērtējumus 3,8 Google Play veikalā un 4,5 App Store, kas ir labi.

Pelni ar Affiliate jeb partnermārketingu

Partnermārketings ir termins, kas apzīmē preču pārdošanas modeli, kurā citi cilvēki pārdod produktus vai pakalpojumus par komisiju. Šis modelis var aptvert dažādas preces – gan fiziskus, piemēram, apģērbus un apavus, gan digitālus, piemēram, programmatūru.

Tas arī tiek saukts par kontekstuālo mārketingu, jo tas darbojas veiksmīgi, ja atradīsiet tirgus nišu ar lielu pieprasījumu un pārdosiet tai savus produktus. Partnermārketings piedāvā dažādas iespējas iegūt ienākumus.

Pirmais veids ir veidot plūsmu, izmantojot SEO (meklētājprogrammu optimizāciju). Tas ietver mājaslapu izveidošanu, kas iegūs augstu rangsajūtu meklētājprogrammās un piesaistīs cilvēkus, kuri interesējas par jūsu produktiem un pakalpojumiem.

Otra iespēja ir piedāvāt tiešo pārdošanu, t.i., pārdot savus produktus caur savu mājaslapu vai izmantojot e-komercijas platformas, piemēram, Amazon vai eBay. Jūs arī varat sadarboties ar citiem, lai piedāvātu savus produktus, piemēram, pārdot preces no vairumtirdzniecības platformām, kā Alibaba.com (Ķīna) un Aliexpress (Ķīna).

Trešais variants ir piedāvāt maksas reklāmas, izmantojot savu mājaslapu. To var paveikt, izmantojot Google Adsense, kas prasa nelielu summu ienākumu gūšanai, bet maksās vairāk par klikšķiem un reklāmas skatījumiem. Jūs arī varat mērķēt savus produktus tieši uz cilvēkiem, kuriem tas interesē, izmantojot sociālo mediju platformas, piemēram, Facebook un Twitter.

Izmantojot visus šos trīs veidus, partnermārketings var nodrošināt lielākus ienākumus. Partneriem nav ierobežojumu, cik daudz var nopelnīt, un tas ir atkarīgs tikai no viņu centieniem un izvēlētās nišas. Veiksmīgs partneris tirgotājs var mēnesī nopelnīt pat līdz 6-7 tūkstošiem.

Testē mājaslapas un nopelni

Šis ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ērti atrodoties mājās. Jūs varat veikt vienkāršus darbus, piemēram, pārbaudīt, vai mājaslapās nav bojātas saites vai rediģēt to saturu.

Ir pieejamas testēšanas vietnes, kurās jūs varat ievietot savu CV un nekavējoties sākt pelnīt naudu. Šādā darbā nav nepieciešamas īpašas prasmes vai apmācība, tāpēc ikviens ar pamata datora zināšanām var pelnīt pienācīgu summu.

Lielākā daļa šī darba ir saistīta ar dažādu programmatūru izmantošanu un pastāvīgu portfolio atjaunināšanu, lai palielinātu ienākumus. Šādiem tiešsaistes darbiem atalgojuma skala ir ļoti konkurētspējīga, kas padara to par vērtīgu iespēju.

Labākais veids, kā atrast darbu šajā jomā, ir izmantot internetu. Jūs varat meklēt bezmaksas darbus Google un Craigslist, vai arī reģistrēties vietnēs, piemēram, Freelancer.com, kur darba devēji publicē brīvas vakances, uz kurām var pieteikties freelance darbinieki.

Populārākās tiešsaistes darba vietnes sniedz piekļuvi tūkstošiem sludinājumu no visas pasaules, kas vienkāršo piemērotas darbavietas atradni, kas atbilst jūsu prasmēm un pieredzes līmenim. Par vienu pārbaudi varat saņemt apmēram 10 ASV dolārus par 10–20 minūtēm. Vidējā alga vietņu testētājiem var svārstīties no 5 līdz 20 ASV dolāriem par vienu pārbaudi, un šie ienākumi var sasniegt pat 90 ASV dolārus par vienu pārbaudi.

Sāciet savu Dropshipping jeb tiešās piegādes biznesu

Vai Jums ir zināms, kas īsti ir Dropshipping? Tas ir pārdošanas veids, kurā Jūs darbojaties kā starpnieks starp pārdevēju un pircēju. Jūs izvietojat preces savā mājaslapā vai citā interneta resursā, iekasējat par tām naudu, bet pēc tam pasūtat tās par lētāku cenu no piegādātāja, kurš piegādā šīs preces klientam. Jūsu peļņa rodas no starpības starp to, ko Jūs saņēmāt no klienta un to, ko samaksājāt piegādātājam (parasti tas ir 15-40%).

Šis bizness ir ļoti pievilcīgs, jo Jums nav nepieciešama sava noliktava preču uzglabāšanai, piegādes partneri, bet Jums jākoncentrējas tikai uz mārketingu – kā pārdot preci. Tas arī nozīmē, ka Jums izvairās no riskiem, piemēram, produktu pārpalikuma vai produktu sabojāšanās.

Printful ir viens no populārākajiem Dropshipping pakalpojumu sniedzējiem. Tā ir arī latviešu veidots uzņēmums, kas ir ieguvis slavu un atpazīstamību visā pasaulē.