AttaPoll ir viena no labākajām aplikācijām, kas ļauj pelnīt naudu internetā aizpildot aptaujas savā telefonā.

AttaPoll aptauju aplikācijas pārskats

AttaPoll ir mobilā lietotne, kas atlīdzina par neregulārām tiešsaistes aptaujām, ko aizpilda no jūsu viedierīces un ir pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm.

Šī lietotne nodrošina savienojumu ar dažādiem mārketinga pētījumu uzņēmumiem, ļaujot jums dalīties savos viedokļos un saņemt atlīdzību, kuru var izmantot PayPal vai kriptovalūtā.

Daloties savos viedokļos aptauju veikšanas ceļā, jūs veicināt uzņēmumu izpratni par tirgus tendencēm un sniedzat ieguldījumu viņu produktu un pakalpojumu uzlabošanā.

Lai gan AttaPoll ir pieejams visur pasaulē, aptauju paziņojumu biežums atkarīgs no jūsu atrašanās vietas.

Neskatoties uz to, ka ar AttaPoll vai jebkuru citu maksas aptauju lietotni jūs nepelnīsiet lielu naudu, šī lietotne piedāvā iespēju iegūt papildus ienākumus, īpaši, ja vēlaties to darīt savā brīvajā laikā vai uz darba ceļojuma.

2019. gadā lietotne tika lejupielādēta vairāk nekā 50 000 reizes, un pašlaik tās instalāciju skaits jau pārsniedz 500 000.

AttaPoll ir novērtēts ar 3,8 Google Play un 4,5 App Store, kas liecina par tās popularitāti. Līdz ar to, pirms paskaidrojam, kā AttaPoll darbojas, apskatīsim tās priekšrocības un trūkumus.

AttaPoll Plusi un Mīnusi:

Plusi:

1. Aizpildot aptaujas, varat darboties, esot ceļā.
2. Zems naudas izmaksas slieksnis, kas padara izmaksu saņemšanu vieglu.
3. Pieejams gan Android, gan iOS ierīcēm, piedāvājot lietotnei plašu saderību.
4. Izmaksa notiek caur PayPal, piedāvājot ērtu un plaši izmantotu maksājumu veidu.
5. Lietotāji var brīvi izvēlēties, cik ilgi vēlas veltīt aptauju aizpildīšanai.

Mīnusi:

1. Atalgojums par aptaujām ir salīdzinoši zems.
2. Aptauju piedāvājums ir ierobežots.
3. Aptaujas pusceļā bieži vien izslēdz daudzus cilvēkus.

Kā AttaPoll darbojas – kā Jūs varat nopelnīt internetā?

Instalēšana un Reģistrācija

Lai iegūtu AttaPoll lietotni, apmeklējiet vietni www.attapoll.com un veiciet lietotnes lejupielādi. Pēc lejupielādes pabeigšanas jums būs jāpiekrīt lietošanas noteikumiem un konfidencialitātes politikai. Nākamais solis ir reģistrēties, izmantojot savu e-pastu.

Piekļuve jūsu atrašanās vietai

AttaPoll lūgs atļauju piekļūt jūsu ierīces atrašanās vietai, lai paplašinātu jūsu aptauju iespējas. Tas ir nepieciešams, jo lielākā daļa pētījumu koncentrējas uz cilvēku grupām no konkrētām atrašanās vietām. Ja jūsu dzīvesvieta nav zināma, var rasties problēmas saistībā ar aptauju paziņojumu saņemšanu.

Kredītu sistēma un Atlīdzības

Katru reizi, aizpildot aptauju, jūs nopelnīsiet kredītus, ko varēsiet izpirkt pret naudu PayPal, Bitcoin vai Ethereum veidā. Tiek piedāvāta arī iespēja ziedot.

Maiņas kurss ir viens kredīts = GBP 0,01 vai jūsu valūtas ekvivalents.

Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, zemāk ir norādīti minimālie sliekšņi katra maksājuma veidam:

– PayPal – 300 kredīti
– Bitcoin – 10000 kredīti
– Ethereum – 1000 kredīti
– Ziedojums – 100 kredītpunkti

Minimālā izmaksa ir relatīvi zema salīdzinājumā ar citiem paneļiem, taču atkarībā no aptauju daudzuma, jums var paiet nedēļas, lai izņemtu nopelnīto naudu!

Lai pieprasītu izmaksu, pieskarieties zilajai pogai “Pārbaudīt atlikumu” un izvēlieties maksājuma veidu.

Parasti maksājumu saņemšana prasa tikai dažas stundas. Tomēr, ja samaksu nesaņemat 24 stundu laikā, sazinieties ar uzņēmumu, izmantojot e-pastu info@attapoll.com.

Es esmu pamanījis daudzas lietotāju atsauksmes, un neviens nav sūdzējies par maksājumiem. Tāpēc es nedomāju, ka jums vajadzētu par to uztraukties. Tomēr es iesaku periodiski izņemt nelielas summas, lai saglabātu finansiālu drošību.

Atsauksmes par AttaPoll Aptauju lietotnes iespēju piepelnīties internetā:

  • Šī lietotne tiešām piedāvā naudas atlīdzību! Es plānoju turpināt piedalīties aptaujās tik ilgi, cik man būs iespējams, un noteikti ieteikšu to saviem draugiem un ģimenes locekļiem!
  • Hei, šī lietotne ir izcilība! Jau trīs reizes esmu izņēmusi vairāk nekā 15 ASV dolārus, un man bieži nāk aptaujas. Tā ir visaugstāk apmaksātā aptauju lietotne, ko esmu lietojusi. Vienīgais trūkums ir tas, ka varbūt nereaģējat uz katrajām aptaujām. Cerēsim, ka tas mainīsies.
  • Sākumā šķita, ka tas būs viens no tiem apkrāpšanas gadījumiem, kas liktu gaidīt mūžīgi, lai saņemtu maksājumu. Tomēr patiesībā viss notiek ātri, un reālā nauda tiek ieskaitīta ļoti ātri.

Vai AttaPoll nav krāpnieki un izmaksā naudu?

Es šo sadaļu papildinu pēc tam, kad saņēmu savu pirmo izmaksu! Es sasniedzu minimālo izmaksu – 3,00 eiro, un pieprasīju maksājumu uz savu PayPal kontu. Izrādās, ka esmu saņēmis izmaksu jau pēc vienas minūtes. Pārbaudot savu PayPal kontu, es redzēju, ka manā kontā ir iekļauti 3,79 eiro.

Šos 3,79 eiro es nopelnīju, piedaloties aptaujās un ieteikdams jaunus lietotājus izmantot AttaPoll aptauju lietotni.

Secinājums – AttaPoll ir uzticams pakalpojumu sniedzējs, kas atlīdzina par jūsu ieguldītajiem pūliņiem, piedaloties aptaujās.