Iespēja pelnīt naudu ar fotogrāfēšanu – Foap aplikācija

Ja Tev patīk fotogrāfēt, Foap ir lietotne tieši Tev! Foap ir naudas pelnīšanas platforma, kur fotogrāfi var viegli nopelnīt naudu, izmantojot savu mobilo telefonu. Šo lietotni var izmantot ikviens, pat bez profesionālas fotogrāfa pieredzes. Lietotnē Foap pelnīšanas iespējas rodas, piedaloties “misiijās”, kurās uzņēmumi meklē konkrētus fotoattēlus vai video materiālus. Ja izvēlies šo “misiiju” un tavs foto vai video tiek izvēlēts, Tu saņemsi lielisku atlīdzību. Lai gūtu panākumus, vienkārši sekoti līdzi aktuālajām misijām un augšupielādē attēlus un video, kas atbilst konkrētā uzņēmuma

Nielsen Panel – nopelni, nedarot neko

Nielsen Panel ir radīts, lai uzlabotu tiešsaistes produktus un pakalpojumus, un viņiem nepieciešama Tava palīdzība. Šī aplikācija anonīmi vāc datus no Tevis, kamēr Tu lieto internetu. Kad esi instalējis Nielsen lietotni, vari izmantot internetu tāpat kā ierasts. Par savu dalību Nielsen maksā apmēram 50 USD gadā (vai pat vairāk, ja pieslēdz vairākas ierīces). Tas ir vienīgi jālejupielādē Nielsen lietotne telefonā, jāreģistrējas un jāsāk pelnīt naudu!

Turklāt, katru mēnesi Tu piedalīsies USD 10,000 vērtā totalizatorā! Lai reģistrētos šai aplikācijai, vari izmantot datoru, planšeti, iPhone vai Android ierīces.

prasībām.

Sweatcoin – pelni naudu, staigājot

Vai Tu priecājies par garām pastaigām vai, gluži pretēji, tās Tev nepatīk, bet vēlies pavadi vairāk laika ārpus mājas? Šī lietotne ir tieši Tev piemērota, jo Sweatcoin Tev samaksā par pastaigām! Izmantojot Sweatcoin lietotni, tavs soļu skaits tiek reģistrēts, kad Tu ej ārpus mājas. Katrs solis tiek pārvērsts par “Sweatcoins” – virtuālo valūtu šajā lietotnē. Par 1000 soļiem ārpus mājas, Tu saņemsi 95 Sweatcoinus.

Visu, kas jādara, ir iedoties pastaigā un iedarbināt šo lietotni telefonā. Šādā veidā Tu nopelnīsi papildus naudu, neko īpaši darot, izņemot to, ko Tu darītu jebkurā gadījumā – staigātu. Kad esi nopelnījis pietiekami daudz Sweatcoinu, vari tos izmantot dažādos veidos. Piemēram, vari izmantot PayPal, ziedot naudu labdarībai vai mainīt to pret interesantu atlaidi vai piedāvājumu pēc izvēles.

MyPoints – pelni naudu iepērkoties vai skatoties video, vai spēlējot spēles

Ja jums patīk spēlēt spēles, meklēt internetā, iepirkties vai skatīties videoklipus savā telefonā, MyPoints ir gatavs jums par to maksāt! Viņu lietotnes lejupielādēšana un reģistrēšanās dod jums bonusu – Amazon dāvanu karti ar vērtību USD 10. Pēc tam jūs varat izvēlēties, kā pelnīt naudu. MyPoints ir gatavs samaksāt jums par meklēšanu internetā, aptauju aizpildīšanu, videoklipu skatīšanos, spēļu spēlēšanu un pat par interneta iepirkšanos. Nopelnīto naudu var saņemt gan caur PayPal, gan izmantojot piedāvātās dāvanu kartes.

Gigwalk – nopelni, veicot uzdevumus

Gigwalk lietotne ir pieejama gan Android, gan iOS tālruņiem un nodrošina iespēju Gigwalkers saņemt ātras darba iespējas. Pēc jūsu konta apstiprināšanas varat sākt izvēlēties uzdevumus, ko vēlaties veikt. Uzdevumu ilgums var svārstīties no dažām minūtēm līdz vairākām stundām, un samaksa atkarīs no uzdevuma sarežģītības un ilguma.

Lai varētu piedalīties, būs jāieslēdz atrašanās vietas noteikšana un jānodrošina, ka jūsu tālrunī ir atļauja lietot kameras funkciju lietotnē. Pēc tam vienkārši sekot norādījumiem, kas sniegti katrā uzdevumā, un aizpildītos pārskatus iesniedziet tieši caur lietotni. Pēc tam, kad uzdevums tiks apstiprināts, samaksu saņemsiet tieši savā PayPal kontā.

Amazon Mturk – pelni ievadot datus un darot daudzas citas lietas

Amazon MTurk piedāvā iespēju nopelnīt papildus naudu, veicot īsus uzdevumus. Šeit ir plaša iespēju klāsts – sākot no datu ievadīšanas līdz aptauju veikšanai. Katrs no šiem uzdevumiem tiek saukts par “HIT”, un laika gaitā jūs varat pretendēt uz labāk apmaksātiem uzdevumiem.

Lai saņemtu samaksu, jums ir jābūt reģistrētam šajā platformā vismaz desmit dienas. Tas nozīmē, ka jums būs jāizveido konts un jāveic daži mazie uzdevumi, lai pabeigtu izmēģinājuma periodu, pirms jūs varēsiet saņemt naudu. Kad jūsu konts ir apstiprināts, jūs varēsiet saņemt vienu maksājumu dienā. Jums būs iespēja saņemt naudu vai pārskaitīt to uz bankas kontu vai izvēlēties Amazon dāvanu karti.

InstaGC – pelni naudu, iepērkoties, spēlējot videospēles un skatoties video

InstaGC ir lietotne, kas nepiešķirs jums tiešu naudas atalgojumu, taču tā piedāvā lielisku iespēju iegūt dažādas dāvanu kartes bez gaidīšanas. Jūs varat nopelnīt punktus, aizpildot piedāvājumus InstaGC lietotnē. Ir dažādi veidi, kā pelnīt punktus, ieskaitot videoklipu skatīšanos, apmeklējot īpašas vietnes, spēļu testēšanu, iepirkšanos un vēl daudz ko citu. Katram uzdevumam ir noteikta vērtība, kas izsaka punktus, kādi būs jūsu nopelnītās atalgojuma vērtības. Par 100 punktiem jums būs 1 ASV dolārs.

Kad esat nopelnījis pietiekami daudz punktu un sasniedzis minimālo atalgojuma slieksni, jūs varat izvēlēties dāvanu karti ar attiecīgu vērtību. Piemēram, ja nopelni 1 ASV dolāru, varat saņemt dāvanu karti ar vērtību 1 ASV dolārs. Ja katru dienu nopelni 500 punktus, varat pieprasīt dāvanu karti ar 5 ASV dolāru vērtību. Lai gan šķiet, ka šis ienākumu līmenis var nebūt ļoti augsts, pareizi izmantojot šo platformu, jūs varat būtiski palielināt savu nopelnīto dāvanu karšu vērtību.

Qmee – ietaupi naudu un pelni naudu, meklējot un veicot aptaujas

Qmee aplikācija darbojas jūsu telefonā, kad esat tiešsaistē. Dažreiz, pārlūkojot interneta saturu, varēsit redzēt nelielu sānu joslu, kurā tiks parādītas naudas ietaupīšanas metodes vai papildu saites. Noklikšķinot uz tām, jūs nopelnīsiet nelielu naudas summu.

Turklāt, Qmee piedāvā arī iespēju pelnīt, piedaloties aptaujās. Jūs saņemsiet naudu par pārlūkošanu un atbildēšanu uz jautājumiem, un šie ienākumi tiks pievienoti jūsu kontam līdz brīdim, kad jūs izlemsiet tos izņemt. Jūs varat pieprasīt naudu jebkurā brīdī, neatkarīgi no tās summas, un tā tiks nekavējoties novirzīta uz jūsu PayPal kontu.

Slidejoy – nopelni, bloķējot savu tālruņa ekrānu

Slidejoy ir lietotne, kas maksā jums par tālruņa bloķēšanas ekrāna izmantošanu. Kad esat reģistrējies un instalējis Slidejoy lietotni, jūsu bloķēšanas ekrānā sāks parādīties reklāmas. Jums būs iespēja vilkt pirkstu pa ekrānu – pa kreisi, lai iegūtu vairāk informācijas par reklāmām, pa labi, lai atvērtu sākuma ekrānu, vai uz augšu, lai redzētu vairāk reklāmu. Par katru veikto darbību jūs nopelnīsiet “Karātus”, kas tiks ieskaitīti jūsu kontā nākamajā dienā. Kad esat nopelnījis 1000 “Karātus”, jūs saņemsiet 1 USD.

Slidejoy maksā par nopelnītajiem “Karātiem” caur PayPal vai ar dāvanu kartēm no dažādiem mazumtirgotājiem. Turklāt jums ir arī iespēja ziedot savus nopelnītos līdzekļus labdarībai. Un ja jums ir bažas, ka šī lietotne ātri iztukšos jūsu tālruņa bateriju, jānorāda, ka tas nav patiesi – Slidejoy neietekmē jūsu baterijas darbību.