Paypal ir maksājumu platforma, kurā Jūs varat saņemt savu internetā nopelnīto naudu.

Ir uzņēmumi, kas piedāvā nopelnīt naudu piesaistot jaunus klientus, bet Paypal nav šādu iespēju nepiedāvā.

Tātad, ar pašu Paypal naudu nopelnīt nav iespējams, bet Jūs varat savā Paypal kontā saņemt dažādos citos veidos internetā nopelnīto naudu.

Dažādi interneta biznesi, piemēram, tiešsaistes veikali, digitālo produktu pārdošana, pakalpojumu sniegšana un daudz kas cits, piedāvā iespēju saņemt maksājumus, izmantojot PayPal.

Daži veidi, kā pelnīt naudu, izmantojot PayPal

Aplūkosim populārākos veidus, kā saņemt naudu savā Paypal kontā.

Pārdošana tiešsaistes veikalā

Izveidojiet savu tiešsaistes veikalu un piedāvājiet produktus vai pakalpojumus. Savā pārdošanas platformā pieslēdziet apmaksas iespēju ar Paypal.

Digitālo produktu pārdošana

Izveidojiet un pārdodiet digitālos produktus, piemēram, e-grāmatas, mūziku, programmēšanas kodus vai dizaina failus, un piedāvājiet maksājumu iespējas ar PayPal.

Partnermārketinga  (affiliate) programma

Piesakieties partneru programmām, kur jūs saņemsiet atlīdzību par pārdotajiem produktiem vai klientu piesaistīšanu, un saņemiet maksājumus savā PayPal kontā. Izmantojot partneru programmas, Jūs varat reklamēt jebkādus produktus. Jūs varat kļūt par Amazon partneri un saņemt komisijas maksājumus par visiem produktiem, kas ir pieejami Amazon interneta veikalā. Arī Aliexpress ir sava partneru programma, kas paver iespēju reklamēt neiedomājami daudz produktus.

Tiešsaistes aptaujas un uzdevumu veikšana

Ir iespējams pelnīt naudu internetā aizpildot aptaujas anketas tiešsaistē. Dažas šādas platformas piedāvā pelnīt naudu, veicot tiešsaistes aptaujas vai veicot dažādus uzdevumus, kur par atlīdzību jūs varat saņemt naudu, kas tiek pēc tam ieskaitīta jūsu PayPal kontā.

Aplūko šīs divas maksas aptauju platformas:

  • Mobrog interneta aptauju vietne
  • AttaPoll interneta aptauju aplikācija

Freelance darbs

Piedāvājiet savus pakalpojumus tiešsaistē kā pašnodarbinātais. Pēc darba pabeigšanas varat saņemt samaksu savā PayPal kontā. Pašnodarbinātie var piedāvāt visdažādākos pakalpojumus, piemēram, bloga rakstu sagatavošanu, sociālo tīklo kontu administrēšanu, diziana pakalpojumus u.c.

Protams, ir daudz dažādu veidu, kā pelnīt naudu internetā, izmantojot PayPal, bet ir svarīgi būt uzmanīgiem un pārliecināties, ka jūs strādājat ar uzticamu platformu un veicat drošus darījumus.