Vai jums būtu interese uzzināt, kā izmantot blokķēdi un kriptovalūtas, lai pelnītu naudu? Tas ir daudz vienkāršāk, nekā lielākā daļa cilvēku domā, jo blokķēde ir decentralizēta. Turklāt, labākā ziņa ir tāda, ka blokķēdes tehnoloģija ļauj pelnīt naudu, neieguldot visu savu kapitālu kādā konkrētā kriptovalūtā, piemēram, Bitcoin. Tā kā kriptovalūtu tirdzniecība ir ļoti nepastāvīga, iesācējiem tas var būt riskants solis, tāpēc jūs, iespējams, nevēlaties sākt ieguldīt šajā blokķēdes sektorā.

Papildus tirdzniecībai ir arī citas metodes, kā gūt ienākumus no kriptovalūtām. Lai radītu vai iegūtu vērtību, svarīgi ir vispirms saprast tehnoloģijas infrastruktūru un ekosistēmu.

Kā nopelnīt ar kriptovalūtām?

Tirdzniecība – pirkt un pārdot kriptovalūtas

Kā jau minējām iepriekš, Bitcoin (un citas kriptovalūtas) tirdzniecība var būt riskanta tiem, kas tikai sāk iepazīties ar blokķēdes biznesu, tomēr tā var būt ļoti ienesīga.

Bitcoin entuziasti un kriptovalūtu piekritēji jau ilgu laiku sludina šo digitālo aktīvu iegūšanas priekšrocības.

Taču nav viegli apgūt kriptovalūtu tirdzniecību. Jums būs jāiegādājas daži digitālie aktīvi, lai spētu veikt pareizās tirgus kustības, precīzi saprotot, kad tirgoties, ja vēlaties nopelnīt naudu ar blokķēdi, izmantojot kriptovalūtu tirdzniecību. Lai to sasniegtu, jums regulāri jāpārbauda savas tirdzniecības stratēģijas, jāpēta tehniskās diagrammas, jāanalizē tendences, jāseko starptautiskajām ziņām un jāņem vērā arī citi faktori, kas ietekmē kriptovalūtu vērtību.

Kriptovalūtu rakšana jeb mainings

Izmantojot datoru apstrādes jaudu, lai atrisinātu sarežģītas matemātiskas problēmas, ir iespējams iegūt kriptovalūtu, kas pazīstama arī kā kriptovalūtu mainings. Lai gan profesionāļi bieži izmanto specializētu datortehniku, daži uzņēmumi ir izstrādājuši noderīgu blokķēdes ieguves programmatūru, kas ir pieejama viedtālruņiem un galddatoriem.

Šobrīd divas galvenās metodes Bitcoin iegūšanai blokķēdes nozarē ir ASIC mainings un GPU mainings.

Jebkurš var sākt pelnīt digitālos aktīvus, izmantojot savu mobilā telefona vai personālā datora jaudu, ar nelielu sākuma ieguldījumu un jaudīgu tehniku (kas patērē daudz elektroenerģijas). Jebkura iegūtā kriptovalūta var tikt pārsūtīta uz jūsu parasto bankas kontu kā FIAT nauda vai izmantota produktu un pakalpojumu iegādei vairākos tiešsaistes tirgos.

Tomēr ir jāņem vērā daži trūkumi. ASIC un GPU ieguves procesi var izmantot lielu daļu no jūsu ierīces apstrādes jaudas, kas var ietekmēt tās veiktspēju citās darbībās.

Kriptovalūtu izveidošana

Blokķēdes inženieru un izstrādātāju pieprasījums ir plaši izplatīts pat šajā tehnoloģijas sākuma stadijā.

Tiem, kuriem ir nepieciešamie talanti, šī var būt lieliska iespēja veikt būtiskas karjeras izmaiņas.

Turklāt, lai iegūtu blokķēdes kvalifikāciju, nav nepieciešams atstāt esošo darbu vai pārcelties uz citu vietu. Tiešsaistes blokķēdes kursi nodrošina elastību mācīties jebkurā laikā un vietā, pielāgojoties savam tempam, kā arī sniedzot zināšanas un akreditācijas, kas nepieciešamas, lai pievienotos globālajai blokķēdes ekspertu kopienai.