10 reāli veidi, kā pelnīt naudu internetā

Šajā rakstā uzzināsiet par reāliem veidiem, kā pelnīt naudu internetā. Ja vēlatiesnopelnīt nevis pāris centus, bet naudu, lai varētu labi dzīvot, tad šis raksts ir domāts tieši jums!. Šajā rakstā Jūs neatradīsiet informāciju par klikšķināšanu uz reklāmām vai līdzīgiem veidiem, ar kuriem var nopelnīt tikai dažus centus.

Aplūkosim reālus veidus kā pelnīt naudu internetā. Visi šie pelnīšanas veidi ir pārbaudīti un tie strādā 2023. gadā!

1. Iegūsti darbu kādā uzņēmumā, kur viss notiek digitālajā vidē

attalinats darbs no majam

Ak nē, darbs! Lai nopelnītu naudu internetā jums būs jāstrādā, gribiet to vai nē. Bet kāpēc izdomāt vai sākt ko savu, ja daudzi brīnišķīgi darbi tagad ir pieejami attālināti. Esmu pavadījis mēnešiem, strādājot komandās, kuras nekad neesmu saticis klātienē. Es domāju, ka tas ir kvalificējams kā darbs internetā.

Ko jūs vēlaties no naudas pelnīšanas internetā? Lielākajai daļai cilvēku tā ir brīvība un iespēja strādāt no jebkuras vietas. Es zinu, kā tas ir – katru dienu būt piesietam pie viena darba galda. Attālinātais darbs var jums sniegt brīvību un jūs varat pelnīt naudu, ceļojot, dzīvojot jaunās vietās un piedzīvojot jaunas lietas. Pirms pieciem gadiem bija ļoti grūti atrast darbu, kas nav jādara no biroja adresē X. Tagad daudzi uzņēmumi piedāvā attālinātas darba vietas. Daži pat ļauj strādāt no ārzemēm. Un vislabākie darba devēji pat piešķirs jums prēmiju, lai jūs varētu aizdoties uz savu sapņu galamērķi un strādāt no turienes.

Tāpēc ir vērts apzināt attālināto vakanču iespējas un vai tās var sniegt jums zināmu brīvību un iespēju pelnīt naudu ceļojot apkārt pasaulei. Brīvajā laikā jūs vienmēr varēsiet attīstīt savus personīgos interneta biznesus.

2. Pelni naudu kā konsultants + ārštata darbinieks

Ja nevēlaties būt kāda uzņēmuma štatos vai vēlaties lielāku elastību, jūs varat izvēlēties konsultēšanu vai ārštata darbu. Konsultāciju vai ārštata darbinieku lielākā priekšrocība ir tā, ka jūs bieži vien nopelnīsiet daudz lielāku atalgojumu. Jūs varat nopelnīt divas vai trīs reizes vairāk vienā stundā nekā kā štata darbinieks. Taču jums būs nepieciešama nedaudz uzņēmība. Dažiem cilvēkiem tas var likties pārāk grūts uzdevums, bet citiem tas var būt aizraujoši.

Tas ir atkarīgs no katra indivīda personības. Ar tādām platformām kā Upwork var būt ļoti viegli sākt un atrast pirmos klientus.

3. Pelni naudu blogojot

Blogošana noteikti ir viens no Top 3 veidiem kā pelnīt naudu internetā!

Blogu sākt nav viegli, bet kad tas sāk iegūt patstāvīgu apmeklētāju plūsmu, tad ir tik daudzas iespējas kā ar blogu pelnīt naudu internetā.

Piemēram, ievietojot Google AdSense reklāmas, pārdodot savus produktus vai izvietojot partnermārketinga (affiliate marketing) saites uz, ar bloga tematiku saistītiem, produktiem vai pakalpojumiem.

Nebūs tā, ka jūs šodien izveidosiet blogu un pēc dažiem mēnešiem līdz gadam gūsiet pilna laika pasīvos ienākumus. Ir daži veiksmes stāsti, bet parasti tas aizņem nedaudz ilgāku laika posmu. Ir nepieciešams laiks, lai iemācītos, kā veidot blogu un palielinātu apmeklētāju skaitu.

Taču mana pieredze liecina, ka blogošana sniedz jums daudz vairāk nekā tikai pasīvos ienākumus no partnermārketinga vai reklāmām. Man blogošana ir ļāvusi kļūt par ideju līderi. Tas ir novedis pie grāmatu pārdošanas, uzstāšanās un konsultācijām.

Ja to visu ņem vērā, es esmu nopelnījis ļoti, ļoti daudz naudas ar blogošanu.

Mana un citu blogeru pieredze rāda, ka blogošana ir stabils veids, kā pelnīt naudu tiešsaistē. BET… jums tas ir jāprot darīt labi. Apgūstiet satura veidošanas stratēģiju un SEO, lai piesaistītu cilvēkus savam blogam un radītu patstāvīgu apmeklētāju plūsmu.

4. Pelni naudu ar YouTube

pelnit ar youtube

Kāpēc es dodu priekšroku blogiem, nevis sociālajiem medijiem? Tāpat es dodu priekšroku YouTube, nevis Tik Tok vai IGTV.

Pareizā atbilde ir meklēšanas platformu faktors. Jūsu blogs parādīses Google meklējumos un jūsu video parādīsies Youtube meklējumos!

Tūkstošiem cilvēku, kas katru nedēļu lasa šo blogu, nāk no meklētājprogrammām kā Google, ne no sociālajiem medijiem.

Tāpēc, ja es sāktu veidot videoklipus, es noteikti izvēlētos YouTube tā paša iemesla dēļ. Un tas darbojas. Nav nepieciešams milzīgs Youtube kanāls, bet ir vajadzīgi kvalitatīvi video, kas pastāvīgi nodrošina skatījumus mēnešiem veciem videoklipiem. YouTube sniedz iespēju izveidot pasīvo ienākumu avotu, tāpēc tas ir labs veids kā pelnīt naudu internetā.

Ja vēlaties pilnībā izmantot YouTube sniegtās iespējas, jums būs jāatrod veids, kā gūt ienākumus no saviem video. Monetizēšana ar Google AdSense reklāmām ir labs veids, bet Jums būs nepieciešami ļoti daudz video skatījumi, lai ar to labi nopelnītu. Protams, kanālam attīstoties arī reklāmas sāks nest patīkamus ienākumus ik mēnesi. Vislabāk, iespējams, būs izveidot piedāvājumu, kas ir saistīts ar YouTube, piemēram, pārdodot preces, izveidojiet kursus internetā. Izmēģiniet dažādus veidus kā gūt ienākumus ar Youtube.

5. Izveido kursus internetā

Tas ir izmēģināts, pārbaudīts un strādājošs veids, kā pelnīt naudu internetā. Ikviens var izveidot kursus par sev iemīlotu tēmu internetā. Tiešsaistes kursu veidošana ir diezgan populāra, tādēļ kļūst arvien grūtāk piesaistīt cilvēku uzmanību savam kursam un pārdot to. Tomēr, ņemot vērā pastāvīgi pieaugošo auditoriju, kas izmanto tiešsaistes kursus, ar tiem joprojām ir iespējams labi nopelnīt.

Es domāju, ka galvenais būs jūsu kursa cena un jūsu izvēlētā niša:

Pieļaujiet, ka jūs nepārdosiet 100 000 kursu. Ja tā notiks, tas ir apbrīnojami! Bet nosakiet cenu tā, lai pat tad, ja pārdosiet tikai 50, jūs varētu justies labi par ieguldīto darbu un pretī saņemto naudu.

Veidojot savu kursu, izvēlieties konkrētu galalietotāju. Ir tukstošiem kursi “uzņēmējdarbības uzsākšana”, bet, iespējams, nav tik daudz kursi “Amazon veikala izveidošana vientuļai māmiņai ar bērniem, kas vēlas pelnīt naudu no mājām”. Ja spēsiet atrast un sasniegt šīs galvenās tirgus nišas, jums, visticamāk, būs lielāki panākumi.

Jums arī jāizlemj, vai vēlaties paši hostēt un pārdot savu kursu vai arī izvietot to kādā no tirdzniecības platformām.

Kursu tirdzniecības platformas

Tiešsaistes kursu nozarē ir pieejamas platformas, kurās uzreiz Jūs varat sasniegt cilvēkus, kam interesē apgūt ko jaunu internetā – jūs izveidojat savu kursu, un viņi var to iegādāties. Udemy un Skillshare ir divas populārākās platformas, bet, manuprāt, Udemy ir nedaudz labāks, lai pelnītu, jo viņi piedāvā zemāku komisijas maksu par pārdotajiem kursiem.

6. Sāc savu dropshipping biznesu

dropshipping bizness

No visiem veidiem, kā pelnīt naudu internetā, dropshipping jeb tiešās piegādes bizness ir viens no iesācējiem draudzīgākajiem. Šo biznesu ir iespējams uzsākt ar nekādām vai ļoti minimālām sākuma izmaksām. Jūs varat izmantot kādu bezmaksas mājaslapu izveides rīku lai sāktu un iegūtu savus pirmos pirkumus un nopelnītu pirmo naudu internetā.

Atšķirībā no klasiskās fizisko produktu pārdošanas, kad jums ir nepieciešami savi krājumi, dropshipping būtībā nozīmē to, ka jūs pārdodat produktu, bet kāds cits nodarbojas ar piegādi un nosūtīšanu. Ir daudz uzņēmumu, kas to visu dara jūsu vietā, un jūsu uzdevums ir tikai nodrošināt jaunus klientus.

7. Izveido savu interneta veikalu

Izveidot savu interneta veikalu šobrīd ir apbrīnojami viegli un to var izdarīt bez maksas. Jūs varat izveidot savu bezmaksas veikalu tādās platformās kā mozello.lv.

Produktus savam interneta veikalam Jūs varat pasūtīt no alibaba.com.

Jūs varat sākt kaut vai ar viena produkta ievietošanu savā veikalā. Lielākā kļūda ir tā, ka cilvēki parasti iedomājas, ka veiksmīgi veikali ir tie, kas pārdod simtiem produktu.

Jūs varat pārdot vienu preci simtiem cilvēku un nopelnīt lielisku naudu internetā tikai ar vienu produktu savā veikalā!

Ļoti patīkami ir tas, ka veidojot savu noliktavu, ir iespējams pārdot preces pat ar 100-200% uzcenojumu.

Ja nopirksiet preci par 5eiro, bet pārdosiet par 15 eiro, jūsu peļņa būs 10 eiro. Par 10 eiro Jūs varat sasniegt 1000 jaunus cilvēkus Facebook reklāmas platformā un 100 jaunus cilvēkus Google reklāmās. Ja kaut vai 1% no šiem cilvēkiem atkal iegādāsies Jūsu produktu, Jums būs pelnošs interneta bizness!

8. Pārvaldiet sociālo mediju kontus mazajiem uzņēmumiem

pelnit ar socialajiem tikliem

Mazajiem uzņēmumiem bieži vien ir nepieciešama palīdzība sociālo plašsaziņas līdzekļu kontu pārvaldībā (Facebook, Instagram, Tiktok), un daudzi dod priekšroku samaksāt kādam par palīdzību tikai dažas stundas nedēļā, nevis piesaistīt kādu, kas pārvalda sociālos plašsaziņas līdzekļus uz pilnu slodzi.

Iepazīstieties ar dažādām sociālo plašsaziņas līdzekļu vietnēm un izvēlieties vienu vai divas, kurās vēlaties specializēties. Pēc tam izvēlieties konkrētu nozari, kurā vēlaties strādāt. Visbeidzot, uzrunājiet dažādus uzņēmumus savā pilsētā, kuriem, pēc jūsu domām, jūs varētu visvairāk palīdzēt.

Sociālo mediju kontu administratori var vienlaikus palīdzēt pat 10 uzņēmumiem. Ja no katra uzņēmuma saņemsiet kaut vai 200 eiro, Jūsu peļņa mēnesī būs 2000 eiro!

9. Pārdodiet partnermārketinga (affiliate marketing) piedāvājumus

Partnermārketings jeb Affiliate Marketing ir vienkāršs un pārbaudīts veids, kā pelnīt naudu internetā no mājām, pārdodot citu cilvēku radītos produktus un pakalpojumus. Īpaši viegli nopelnīt arpartnermārketingu ir tiem, kam jau ir sava mājaslapa vai sociālo tīklu konti ar lielu kvalitatīvu datplūsmu. Ir pieejami vairāki partnermārketinga tīkli, kas popularizē partneru piedāvājumus, piemēram, awin.com, DoAffiliate.net u.c.

Atvēliet laiku, lai saprastu savu auditoriju un to, kas viņus visvairāk interesē, un pēc tam meklējiet partnermārketinga tīklus vai konkrētu kompāniju piedāvājumus, lai atrastu piemērotu piedāvājumu un iepazīstinātu ar to savu auditoriju.

10. Strādā kā ārštata rakstnieks

Gan lieli, gan mazi uzņēmumi bieži vien cenšas iegūt augstas kvalitātes saturu, lai uzlabotu savas pozīcijas meklētājprogrammās. Ja jums ir labas rakstīšanas prasmes, Jums vajadzētu pamēģināt rakstīšanu priekš citiem. Ja jums vēl nav tiešsaistē publicētu rakstu portfolio, varat apsvērt iespēju piedāvāt uzrakstīt dažus darbus bez maksas, lai izveidotu savu portfolio.

Piemēram, 300 vārdu gara teksta uzrakstīšana maksās 20 eiro. Garāki un kvalitatīvāki raksti maksās sākot no 30 eiro un attīstot savas prasmes Jūs varēsiet prasīt pat 100 eiro par viena raksta sagatavošanu publicēšanai.