Ja jūs esat bijis iepazīstināts ar neseno Forbes rakstu “TikTok 7 visvairāk pelnošās zvaigznes”, tad jūs jau zināt, ka “liela nauda” var nozīmēt septiņciparu skaitli! Rakstā sniegta informācija par TikTok zvaigznēm, kuras iepriekšējā gadā nopelnīja vairāk nekā miljonu dolāru, izveidojot īsus videoklipus šajā ļoti populārajā sociālajā platformā. Piemēram, Adisons Rē Vestlings, kas ieņem pirmo vietu, pagājušajā gadā nopelnīja 5 miljonus dolāru.

Koronavīrusa dēļ daudzi cilvēki ir zaudējuši daļu savu ienākumu, tāpēc tagad liela daļa cilvēku meklē jaunus ienākumu avotus un veidus, kā nopelnīt. Sociālie mediji kļuvuši par populāru ienākumu avotu daudziem, kļūstot par influenceriem Instagram, Twitter un Facebook platformās. No šīm sociālajām lietotnēm īpaši strauji aug TikTok. Easterlings un citas TikTok zvaigznes pavisam skaidri apliecina, ka arī ar TikTok ir iespējams nopelnīt naudu. Patiesībā ir pieejami TikTok naudas kalkulatori, kas ļauj aprēķināt, cik daudz naudas var nopelnīt ar publisku TikTok kontu. Jautājums, uz kuru vērts atbildēt, ir: kā konkrēti nopelnīt naudu ar TikTok un ko tas prasīs no jums?

5 dažādi veidi kā pelnīt naudu internetā ar Tik Tok

Influenceru mārketinga stratēģija

Influenceru mārketinga stratēģija ir plaši pazīstama un tiek izmantota dažādās sociālajās platformās. Uzņēmums sadarbojas ar influenceriem, lai tie izmantotu savus videoklipus, reklamējot viņu produktus, pakalpojumus vai zīmolu, lai veicinātu pārdošanu. TikTok platformā viena no ievērojamākajām influenceru kampaņām bija Mucinex, kas sadarbojās ar vairākiem influenceriem, lai reklamētu savu produktu starp Halovīniem un gripas sezonu. Šie videoklipi parādīja influencerus kā dumjus zombijus, kas pēc tam izmantoja Mucinex. Tad videoklips mainījās, parādot influencerus, kā viņi ir gatavi izbaudīt izklaidi klubā. Ideja bija parādīt, ka Mucinex var palīdzēt ātri atgūties, lai varētu baudīt nedēļas nogales ballīti, pat, ja jūties kā izsmelts.

Sponsorētie ieraksti

Loren Gray, kura iepriekšējā gadā nopelnīja 2,6 miljonus ASV dolāru ar vairāk nekā 45 miljoniem sekotāju, noslēdza ievērojamu vienošanos ar Revlon, izveidojot saturu uzņēmuma TikTok kontam, un Revlon finansiāli atbalstīja viņas saturu.

Sava zīmola produkti

Kad esi kļuvis pavisam populārs TikTok, vari izveidot savu kosmētikas produktu līniju, kā piemēram Easterlinga, kas izveidoja “Item Beauty”.

Izmanto savu zvaigžņu statusu, lai iesāktu mūziķa, mākslinieka vai aktiera karjeru

Baby Ariel ar 34 miljoniem TikTok sekotāju bija pirmais, kas pārsniedza 20 miljonu sekotāju atzīmi Musical.ly (tagad – TikTok), un viņas slava turpina augt. Arielas slava viņu ir novedusi pie vairākiem sadarbības projektiem ar Disney Channel un Nickelodeon TV.

TikTok konsultācijas

Ja esi eksperts visā TikTok saturā, daudziem cilvēkiem varētu būt nepieciešams tavs padoms. Tā kā šī sociālā platforma vēl ir salīdzinoši jauna, cilvēki ir gatavi maksāt, lai tevi nolīgtu konsultantu, kas palīdzēs izveidot stratēģiju savam zīmolam un palielināt sekotāju skaitu.


Lai arī daudzi pelna naudu un bauda slavu, izmantojot TikTok, ir svarīgi atcerēties, ka ne viss ir tik vienkārši un pozitīvi, kā varētu likties attiecībā uz šo milzīgo sociālo platformu. TikTok tiek kritizēts par cenzūru, privātuma problēmām un bērnu drošību.

Neskatoties uz to, ja plāno pelnīt naudu, izmantojot TikTok, rīkojies arī tāpat kā ar jebkuru citu biznesa plānu: iegūsti pēc iespējas vairāk informācijas un rīkojies gudri.